SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera ne lagje te Muhaxhereve.
Banesa eshte e mobiluar.
Banesa eshte 65 m2

Banesa posedon:
- Dhome gjumi
- Sallon me kuzhine,
- Ballkon te madh
- Banjo
- Koridor
Cmimi 270 euro


Per me shume informata per kete banese dhe te tjerat na kontaktoni ne tel .:

Viber & WhatssApp:
045 641 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »