SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 70 m2 ne tophane ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:56
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
165378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa ne lagjjen Tophane me siperfaqe 70m2 e cila eshte e organizuar ne dhome gjumi,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.
Ndertim i ri me orendi komode,zone e qete shume e pershtatshme per banim.Çmimi sipas marrveshjes
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »