SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane 2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Tophane afer shkolles Meto Bajraktari, gjindet ne katin e 4-te dhe ka 64 m2.
Teresisht e mobiluar

Banesa ka kete renditje:

- 2 Dhoma gjumi
- Sallon Me Kuzhinë
- Banjo
- Ballkon
- Koridor

Per informata tjera per kete banese dhe te tjera na kontaktoni ne nr. e tel.:

Viber & WhatssApp
045 641 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »