SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne lagjen Dardania, eshte ne katin e 4-te, e mobiluar dhe ka 100 m2

Banesa ka kete renditje:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Per info te tjera per kete banese dhe te tjera na kontaktoni ne tel.:
Viber & WhatssApp
045 641 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »