SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira te parku i qytetit ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
38 m²
ID e produktit :
165385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa e tipit garsoniere afer parkut te qytetit me siperfaqe 35m2 neto e cila disponon nje dhome,kuzhine te ndare,banjo dhe ballkon.Komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.Çmimi per muaj:200 euro
Informata:049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »