SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa luksoze me qera në Lagjën Arbëria (Dragodan)
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
165388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa luksoze me qera, 110 m2 në Lagjën Arbëria (Dragodan). Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, sigurim fizike – ujë dhe rrymë 24h…Për më shumë na kontaktoni në këta Nr. telefoni ose na vizitoni në web faqen tone.....

+377 (0) 45 774 477
+381 (0) 38 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »