SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira e cila gjendet perballe Opel Rakovices Bregu i Diellit, Eshte e mobilar dhe ka 100 m2. Eshte ne katin e II. Posedon uje 24/7

Banesa ka kete rendtitje:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon me kuzhine
- Banjo
- Koridor
- Ballkon

Per informata tjera per kete banese dhe te tjera na kontaktoni ne tel.: Viber & WhatssApp: 045 641 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »