SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:14
ID e produktit :
165394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali dhe leshohet me qera në Qendër me 82.62m2 me dokumentacion ,

çmimi i qeras mujore eshte :950Euro

çmimi:320.000Euro i diskutushëm

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »