SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjën Pejton
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:03
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165396
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjën Pejton, afër nën kalimit. Banesa është në katin e II-të, dhe ka sipërfaqe prej 80m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë , tri dhoma gjumi, dy banjo plus wc, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore me termokos, klimatizim, uje dhe rrymë 24h,… Banesa shitet gjysëm e mobiluar. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »