SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Ulpiane, pas AAK-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 1-re, 75m2, e renovuar dhe mobiluar ne teresi, ka ngrohje qendrore, parking te mjaftueshem
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- Sallon/ kuzhine
- Banjo
- Ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »