SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjën Mati I, Rruga B
Çmimi :
€90,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
ID e produktit :
165401
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjën Mati I, në kompleksin banesor ,,Kawa Group”. Banesa është në katin e katërt dhe ka sipërfaqe prej 101m², që përbëhet nga një salloni me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa shitet e pa mobiluar! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel... ose na vizitoni në web faqen tone....

045 77 44 77
038 500 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »