SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE EMSHIR
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:04
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
165406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Emshir (afër Universitetit UBT),kati:I pestë (V),sipërfaqja:68m².
Banesa posedon:një dhomë gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.
Çmimi:68.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 100 036
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »