SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera Bregu i diellit qendra tregtare
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
165411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera te qendra tregtare Bregu i Diellit
Siperfaqe 120m2
Kati VI
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 3 dhoma gjumi
-> 2 banjo
-> Ballkon
Cmimi 320€
E-0422
Preferohen Familjare ose Vajza
Tel.viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »