SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira lokalin 190m2 ne breg diellit ! Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:14
Madhësia :
190 m²
ID e produktit :
165415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira lokalin 190m2 afer "cafeslemontree" Rr. Hilmi Rakovica lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine loklai eshte i pershtashem per depo ose zyre ka hapsir pra loklit dhe mbrapa loklait, parking per vetura loklai eshte i gatshem per pune. Çmimi sipas marrveshjes.
Për ma shum Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »