SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Trojet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
165433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Trojet në Vranjevc - Kodra e Trimave mbrapa qendrës tregtare (ETC Vranjevc) të përshtatshme për ndërtim po ashtu dhe për zhvillim biznesi të parcializuara nga 3 ARI e më shumë sipërfaqja e përgjithshme 60 ARI trojet posedojnë të gjitha dokumentet e nevojshme - fletën poseduese përkthimi bëhet menjëherë .Postuar nëpërmjet celularit. Numri i telefonit : 044-800-069
Informata rreth publikuesit
Ilirian
Prishtinë
044/800/069
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »