SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA DRAGODAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
165446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira në mes të lagjes Arberia(Dragodan) si dhe Qafës,banesa posedon Sallon,kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo si dhe ballkon
Çmimi me marrveshje
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »