SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPI E MIRE NE KALABRI AFER HOTELIT GARDEN
Çmimi :
€199,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
165457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte ne lagje te planifikuar mire ne Kalabri (ish Emshiri) prane shkolles fillore dhe hotelit Garden.
Eshte zone e qete dhe plotesisht e rehatshme per banim

Ndertimi eshte modern pas vitit 2000.

Shtepia ka gjithsej rreth 400m2, dy kate me nga afersisht 150m2 dhe bodrumi me garazh 100m2.

Planifikimi i brendshem i shtepise eshte forte i mire dhe shtepia eshte tejet funksionale.

Ne bazen e bodrumit gjendet garazha, ngrohja qendrore me pelet, rezervoari i ujit dhe nje hapsire tjeter e madhe per vendosjen e gjesendeve te shtepise.

Ne katin perdhese gjendet salloni i madh me kuzhine me ndriqim maksimal nga te gjitha anet me shikim kah rruga e lagjes, Ne kete kat gjendet edhe nje dhome gjumi, nje dhome e punes dhe nje nyje e vogel sanitare.

Ne katine tjeter gjenden kater dhoma te gjumit (qe mund te shfrytezohen edhe per pune). Dy jane te medha e dy pak me te vogla. Ne kete kat jane edhe dy banjo dhe dy ballkona me pamje te mire kah pjese te ndryshme te qytetit.

Çdo gje eshte e planifikuar mire qe nga pozicioni i shtepise ne truall qe eshte ne fund te tij pra, oborri mbetet para shtepise e deri te hapsirat e brendshme si shkallet, paradhomat, dhomat.

Trualli i ka 400m2 ose 4 ari
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »