SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 170m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:01
Madhësia :
170 m²
ID e produktit :
165471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Qendër afër shkollës Sami Frashëri.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka një hapsirë të madhe, dy hapsira të vogla dhe dy WC.
Mundësohet ndarja e hapsirave sipas kerkeses.
Lokali gjendet në një vend shumë të frekuentuar dhe është I përshtatshëm për biznese të ndryshme.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »