SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË në Bregun e Diellit afër Poliklinikës ZATRIQI
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në Bregun e Diellit afër Poliklinikës ZATRIQI Rr. Hilmi Rakovica, Thimi Mitko. Kati i 5-të. Sipërfaqja: (48m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhine dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Koridor

- Banjo

- Ballkon

E mobiluar komplet (ashensor nuk posedon).

- Çmimi 42,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »