SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Mrapa Teatrit Kombetare 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira rapa Teatrit Kombetar, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 1-re, 100m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata ju lutem n kontaktoni ne numrin
WatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »