SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET BANESA ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
165498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me Qira Qendër të Prishtinës më saktesisht në lagjen Aktash(afër ndërtesës së OSBE-së),kati 5,me mobilim modern dhe praktik që i nevojiten një familje,me ashensorë me kartelë.
Banesa ka dhomën e ditës,ballkonin e rrethuar me xhama, me kuzhinë,korridorin,dhomën e gjumit dhe banjon,të gjitha me hapësira të gjëra.
Për info 044780999(viber), 045980111
Cmimi 300euro
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen ton në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »