SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt 550m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:05
Madhësia :
550 m²
ID e produktit :
165501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjendet në Qendër afër bustit të Isa Kastratit.
Objekti ka gjithsej 3 kate plus bodrumin, si dhe ka 1.7 Ari oborr në shrytëzim.
Objekti ka nxemje qëndrore me pelet, kondicioner ne cdo dhomë, sistemin me alarm kundër zjarrit, sistemin e kabllimit si dhe rezervuarin per ujë.
Objekti ka një renditje shumë të mire dhe ndriqim tw mjaftueshwm natyral.
Objekti është I përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Ambasadë, Shkollë, Ordinancë etj.
Objekti ka hapsirë parkimi për afër 10 vetura.
Objekti ka këtë renditje:
Kati i përdhesë:
| 4 Hapsira Pune
| 1 Banjo
Kati i I-rë:
| 4 Hapsira Pune
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon
Kati i II-të:
| 5 Hapsira Pune
| 1 Banjo
| 1 WC
| 4 Ballkona
Bodrumi:
| 3 Hapsira

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »