SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 30m2 ne ulpian ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
165502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira, banesa ka dhome gjumi, kuzhine, banjo, ballkon dhe eshte komplet e mobiluar, e rinovuar, ne gjendje te shkelqyeshme.
Për infromata 049 696 148 ose 044 249 654
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »