SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Lagjen Mati 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
165505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen mati 1 afer chelsea pointit ,banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe shume komode,gjendet ne katin e 2 dhe posedon :

-- sallon me kuzhine
-- dhome gjumi
-- banjo
-- ballkon
-- koridor

Cmimi 200 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »