SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 72m2 ne tophane! Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
165506
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në Tophane, afër “Hotel Ora” n` katin e 5. I ka 72 metra katrorë. Një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Ujë 24 orë, nxemje qendrore, lift, internet.
te bashkangjitura i keni edhe fotot.
çmimi për muaj: 300 €
vendparkingu : 20 € muaji
per çdo Informate:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »