SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 80m2 ne lagjje t spitalit ! Delta
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:14
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e ndertuar me standarde te larta ndertimi ne lagjjen e "Spitalit"tek banesat e Royalit te Farmedi me siperfaqe 80m2.Banesa ka kete renditje:
2 dhoma gjumi,qendrim ditor me kuzhine,banjo,ballkon dhe depo.E ndertuar nga jashte me tulla te kuqe,me kendin e lojerave per femije,hapsire gjelbrimi dhe parking te mjaftueshem.Pranohet edhe kompensim.Çmimi per m2 eshte:750€
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »