SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 40m2 te hotel afa ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
165508
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa e tipit garsoniere me siperfaqe 40m2 ne lagjjen e "Muhaxhereve"prane hotelit "Afa"ku disponon nje dhome me kuzhine,banjo dhe ballkon.
Ka ne dispozicion te gjitha elementente e nevojshme.
Çmimi:200€
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »