SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Lagje te Spitalit, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me mobilie moderne, gjndet ne katin e 9-te, 80m2, lift funksional,
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/641-794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »