SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Arberi-Komuna e re
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen me qira ne Lagjen Arberia gjindet tek komuna e re
Banesa eshte nderim i Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare ka 60 m2
Banesa posedon:
- dhom gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi me marreveshje

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »