SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne mat 1 afer super vives
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:42
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82.5 m²
ID e produktit :
165514
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne shitje ne mat 1 afer super ViVe's Banesa gjindet ne katin e pest dhe ka ket renditjeSallon me kuzhinDy dhoma gjumiKoridor Banjo BallkonDepo (shpajz)Nr kontaktues 045905717Nr Viber 044452486

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »