SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 55m2 me qira ne Qender, ne Sheshi Nene Tereza
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:55
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
165525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 55m2 me qira ne Qender, ne Sheshi "Nene Tereza".

Zyra eshte ne katin e dyte, ka dy hapsira pune, banjo dhe ballkon me pamje ne shesh.

Zyra eshte e mobiluar dhe e gatshme per pune.
Çmimi i qirase eshte 450euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »