SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 85m2 me qira afer "Sllovenia Sport"
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 85m2 me qira afer "Sllovenia Sport".
Banesa eshte ne katin e dyte, ka edhe ashensore.
Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- dy ballkona.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Per me shume informata ne kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »