SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne qender te qytetit permbi AURORA
Siperfaqe 85m2
Kati II
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-> Sallon me kuzhine
-> 2 dhoma gjumi
-> Banjo
-> Ballkon
Banesa leshohet per student dhe familjar
Cmimi 300€
E-0425
Tel.Viber
+38643717747
+38643717748
Informata rreth publikuesit
Agjensioni
Prishtinë
+38643717748
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »