SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Ulpianë, Prishtinë| M1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Prishtinë, Lagjen Ulpiana, perballPostes se Madhe, kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallon, kuzhinë ndaras, 1 dhomë të fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon.
E mobiluar komplet ngrohje nga termokosi.
Çmimi: 250€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »