SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në lagjen Tophane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është në Tophane, afër “Hotel Ora” n` katin e 5. I ka 72m2. Banesa ka një sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Ujë 24 orë, nxemje qendrore me rrymë,çmimi 300euro +20 euro vendi per parkim.
www.intercapital-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »