SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Breg te Diellit afer Shkolles Ismajl Qemajli
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit, afer shkolles Ismail Qemajli, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka nxemje qendrore, kati i 6-te, lift funksional
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutm na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »