SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET: SHTËPIA NË ÇARSHI TË VOGËL Gjakovë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
165559
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET Shtëpia në qendër të Gjakovës me sipërfaqe komplet 03,51 ar me Lokacion: -Çarshia e Vogël (zona e parë kadastrale)
Detajet shtesë të shtëpisë janë këto: Dy shtëpi një katëshe: 1.Shtëpia Kryesore dhe 2.Shtëpia Verore, komplet shtëpi dhe oborr janë në sipërfaqe totale prej 03,51 ar, (1.Shtëpia Kryesore ka tri dhoma,një dhome dite me kuzhine,nje dhome gjumi dhe një dhome e fëmijve 2. Shtëpia Verore ka një dhome dhe kuzhinen.
Adresa e shtëpise është Rruga “Nëna Terezë” nr.535 Gjakovë.
Numri për kontakt 0037744149199 mundësi kontakti edhe nëpermes VIBER-it.
Informata rreth publikuesit
Leo
Gjakovë
0037744149199
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »