SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira te Parku i Qytetit
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes komode te Parku i Qytetit, e mobiluar ne teresi, kati i 2-te, 50m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 220 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhastApp & Viber:
045 / 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »