SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Qafa
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
165563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Qafa, te kafet e vogla, e mobiluar ne teresi, kati i 5-te, lift funksional, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju luem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045 / 641- 794
Informata rreth publikuesit
ARI
Prishtinë
045641794
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »