SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bashkebanuese-Cimere
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '17
ID e produktit :
165566
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi 3 vajza,kerkojme edhe 1 bashkebanuese. Banesa gjendet tek Sllovenia Sport-i,me sakte te restaurant "Pishat".Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine dhe banjo.Pagesa per person 62€ + shpenzimet. Nr Kontakt: 044-101/950 !Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Angela
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »