SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Bregun e Diellit, objekti "PUHIZA"
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Bregun e Diellit, objekti "PUHIZA".
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- nje dhome e gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.
Banesa eshte ne katin e gjashte.
Çmimi i qirase eshte 280euro.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »