SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Ulpian
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
165569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Ulpian perball Albit Market. Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje :
Sallon
Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »