SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Lagjen "Tophane"
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
165570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Lagjen "Tophane".

Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Banesa ka kete renditje:
- dhome dite me kuzhine,
- dy dhoma te gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e katert.
Çmimi i qirase eshte 350euro i negociueshem.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »