SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Dardania
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165572
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen Dardania(Te parku). Banesa eshte ne katin e 2 eshte e mobiluar dhe nxemje qendrore. Banesa ka kete renditje :
Sallon
Kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon(me pamje nga parku)

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »