SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira(afer Hotel Grand)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
165574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet afer Hotel Grand eshte ne katin e 1 dhe eshte e mobiluar. Banesa ka kete renditje :
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

044 240 230, 049 409 406(viber)
Informata rreth publikuesit
IMPERIAL
Prishtinë
044240230
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »