SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:55
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
165578
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne Ulpiane, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka nxemje qendrore nga Termokosi, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 641- 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »