SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Aktash Perball F. Ekomomik
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:17
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
165579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira Qender (fakulteti ekonomik)Banesa eshte e pershtatshme per zyre dhe banimBanesa ka nje renditje (2+1)Dy dhoma gjumiKuzhine sallonKoridorBanjoBanesa eshte e mobiluarÇmimi : 300 €Tel : 045478477/049607733Metro Realty

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »