SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje 110000
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
165583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo banesë e veçantë ndodhet në katin e 2-të dhe 6të ndertim i Hoxha Invest Group ne lagjen e Spitalit, ndërtim shumë cilësor, e gjitha e mobiluar salloni me pamje te hapur dhe me dritare deri ne fund duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit, Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale, me sistem qëndror të ngrohjes me rrymë.
Përfshin 115.7m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Banjo,1 depo, 1 Koridor dhe 2 Ballkon.
Çmimi : 110 000€
Adresa:
Lagjia e Spitalit - Prishtine
Rruga: Muharrem Fejza
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »