SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Prishtinë, Dodonë | M1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
165591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Prishtinë lagjen Dodona, perball shkolles Gjergj Fishta, kati i II-të, 76m2.
Renditja:
- Sallon me Kuzhine,
- 2 dhoma te fjetjes,
- koridor,
- banjo dhe
- ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Banesa ka: ngrohje qendrore me rryme, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »