SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepin 420m2 ne qender te shkolla Elena Gjika!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Madhësia :
420 m²
ID e produktit :
165592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia në Qendër të Prishtinës Në Rrugën Zejnel Salihu përball shkolles së Muzikë Afer Shkollës Elena Gjika ose afer Sahat Kullës , Shtëpia ka 3 kate plus podrumin , Lokalin me kvadratur prej 70 m2 Posedon edhe Garazhen per 2 vetura , 1 Zyre pune , Sallonin , 5 dhoma gjumi dhe 2 banjo të gjitha këto me leje ndërtimi me kvadratur totale mbi 420 m2 . shitja behet me kesh edhe me ndonje ndrrim - (toke , veture , banes ) etj qmimi sipas marrveshjes
Për ma shumInformata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »